trizoneExhibitionLogoSiyah350x100-4

Trizone Exhibition olarak, bilim merkezleri tasarlamak, imal etmek ve üretmek için yaratıcı, yenilikçi ve kaliteli çözümler sunuyoruz.

Peki,Nasıl Yapıyoruz?

TANIŞMA

Sizin ile iletişim kurmak, Sizin ihtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi anlamak ve şirketimizin sunabileceği hizmetler hakkında bilgi vermek için ilk adımımız.

Tarafımıza telefon, e-posta veya web sitemiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

İHTİYAÇ ANALİZİ

Sizin ihtiyaçlarınızı tam olarak anlamak için bir toplantı ayarlıyoruz.Projenin amacını, hedef kitlesini, bütçesini, zaman çizelgesini ve diğer gereksinimlerini anlamak için bir ihtiyaç analizi çıkarıyoruz. Bu adım, projenin kapsamını netleştirmek ve şirketimizin sunabileceği en uygun hizmetleri belirlemek için kritik bir adımdır.

TEKLİF HAZIRLAMA

Sizin ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilmiş bir teklif hazırlıyoruz. Projenizin fiyatını, süresini ve ayrıntılarını içeren bir sözleşme sunuyoruz. Bu adım, sizin ile anlaşmamızı ve projenin başlatılmasını kolaylaştıracaktır.

PROJE YÖNETİMİ

Projenin planlanması, tasarımı, geliştirilmesi ve teslimatı için sizin ile işbirliği yapmamız önemlidir. Projenin ilerleyişi hakkında düzenli olarak güncellemeler sağlamak gerekmektedir.

TESLİMAT & KURULUM

Alanında uzman ekibimiz ile nakliye ve montajı en kısa sürede tamamlıyor ve projeyi size teslim ediyoruz.

DESTEK

Sizin memnuniyetiz için proje teslimi sonrası desteğimizi kesmiyoruz. Herhangi bir sorununuz veya ihtiyacınız olduğunda yardımcı olabilecek bir destek ekibi her zaman yanınızda.